Yükleniyor...

İlk söz

İyiliğe açılsın tüm kapılar

Elbette hayatımızı değiştiren ya da güzelleştiren şey sayılardan ibaret değil. 31 Aralık 2023 gecesi saatler 00.00’ı gösterdiğinde bir anda her şey bambaşka olmuyor. 2024 yılını sihirli kılacak şey 2023’ü bitirmiş olmamız değil tabii ki ama biz yine de umudumuzu güzellik ve iyilikten yana yeşertmeye devam edeceğiz. Ülke ve şehir olarak dirlik düzenimiz bozulmadan, birlik beraberlik duygusuyla iyilik yaparak ve yayarak yol almaya gayret edeceğiz.

Bu güzel duygulardan hareketle 2024’ün ilk sayısını hazırladık. Konusunda uzman birbirinden değerli konuklarımızı sizlerle buluşturduk. Gaziantep’i seven ve bu şehre duyduğu minnetle işini layıkıyla yapan tüm konuklarımıza dergimizin bu sayısına kattıkları değer için çok teşekkür ediyorum.

Sivil Toplum Kuruluşlarımızın etkinliklerinin yanı sıra güncel haber ve etkinliklerinin de yer aldığı sayımıza, Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar, Astrolog Hande Kazanova, Transformal Nefes Eğitmeni Alegra Benardete ve Up To You markasıyla adından söz ettiren Sinem Güven de renk kattılar.

Birbirinden değerli yazılarıyla her ay dergimize katkıda bulunan kıymetli yazarlarımıza da yol arkadaşlıkları için teşekkür ediyorum.

Yeni sayımızda yeni renklerle görüşmek dileğiyle…