Yükleniyor...

İlk söz

Etkinlik kenti Gaziantep

Cemiyet’in her sayısı benim için özel ve önemli ancak şöyle bir gerçek de var ki; etkinliklerin çok olduğu sayılar her zaman favorim oluyor. Dinamik bir şehirde yaşadığımızı hissettiren açılış, davet, organizasyon paylaşımlarını sayfalarımızda okuyucularımızla buluşturmanın keyfi benim için her zaman bambaşka olmuştur. İşte bu ay da o sayılardan birisini keyifle hazırladık.

Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği (GAGİKAD), kuzey-güney kucaklaşmasını amaçlayan ‘Kurtuluş Yolu’ projesi kapsamında gazi şehir Gaziantep’ten, Atatürk’ün milli mücadeleyi başlattığı Samsun’a bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Empati Derneği & Karkas Çiftliği, Seyr-i Antep Gençlik Kamp Merkezi’nde bir barbekü partisi düzenledi. Barbekü partisi kapsamında yapılan tüm bağışlar Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği burs fonuna aktarıldı. Gün boyunca süren etkinlikte DJ performansı, mini konser, paintball, tavla turnuvası ile tüm davetliler keyifli zaman geçirdiler.

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği(TÜKD), geliri eğitim fonunda kullanılmak üzere bir kahvaltı düzenledi. Etkinlikte TÜKD üyesi Sema Tatar’ın ‘Her yer vatan toprağı’ adlı kitabının da söyleşi ve imza günü gerçekleşti.

Eczacı Selin Batmaz, deprem sonrasında açtığı Hera Eczanesinin 1. yıl dönümünü misafirleriyle kutladı. Gaziantep Eczacılar Odası Başkanı İrfan Demirci’nin de katıldığı kutlama kokteylinde davetliler Selin-Harun Batmaz çiftini yalnız bırakmadı.

Doğal taş mimarisinde, sanat eseri projeleriyle bilinen Ustaoğlu Group yeni mekanının açılışında seçkin bir davetli topluluğunu bir araya getirdi.

Point Bale muhteşem bir temsil ile Oz Büyücüsü’nü sahneye koydu. Pınar Barılı Benli’nin yönetiminde büyük bir özveri ve emekle sahnelenen gösteri büyük alkış aldı.

Dr. Can Tokgöz, Dr. İlhame Tokgöz, Dr. Anıl Tuncer ve Dr. Halil Özkaya’nın tek çatı altında hizmet verdikleri The Symmetric ‘de gerçekleşen keyifli röportajlarını keyifle okuyacaksınız.

Gaziantepli olmayan ama kendisini Gaziantepli hisseden ve bunu da bizlere her zaman hissettiren 4 kadına ‘10 Gaziantep sorusu’ hazırladık. Çok keyifli cevaplar aldığımız bu sayfaları beğeneceğinize eminim.

Bol etkinlik dolu yeni sayılarda görüşmek dileğiyle…