Yükleniyor...

Gastronomi

Doğayla iç içe, birbirinden eşsiz lezzetleriyle Senfoni Kafe & Restoran

Nezih bir ortamda, canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yerken, eğlenirken aynı zamanda doğadan kopmadan keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekân; Senfoni Kafe & Restoran. Kavaklık Parkı içinde, muhteşem doğanın tam ortasında, lezzetleriyle Gaziantep’in vazgeçilmez mekânlardan biri olan Senfoni, haftanın her günü sunduğu canlı müzik ziyafeti ile de adından söz ettiriyor. Senfoni Kafe & Restoran Müdürü Mehmet Kutlu Çelik ile sunduğu hizmetleri, özel lezzetlerini ve yıllardır korudukları başarının sırrını konuştuk.

Yemeklerimizin aslını korumalıyız

GAZİANTEP MUTFAĞININ GELECEK NESİLLERE ASLINA UYGUN BİR ŞEKİLDE AKTARILABİLMESİ İÇİN ‘DÖRT MEVSİM GAZİANTEP YEMEKLERİ' ADLI BİR KİTAP ÇIKARAN VE BU KİTAP İLE DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLER ALAN ÖZDEN ÖZSABUNCUOĞLU, AYNI ZAMANDA GAZİANTEP MUTFAĞININ TANITIMINA YÖNELİK HAZIRLANAN PROJELERE DANIŞMANLIK YAPIYOR, EĞİTİMLER VERİYOR, BİLGİ VE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIYOR.

İlk tarifim ıslak kekti

Duygu Koçer Cemiyet Plus ekranlarında yayınlanan ‘Cemiyet Mutfakta’ programımıza konuk oldu… NOLTE Mutfak’ta ağırladığımız Duygu Koçer, keyifli bir sohbet eşliğinde sevilen kurabiyesi Linzer’i yaptı. Tariflerinden oluşan ‘Mon Petit Four’ isimli bir de kişisel bloğu olan Duygu Hanıma hem keyifli sohbeti hem de lezzetli kurabiyesi için teşekkür ediyoruz.

Etiniz lezzetliyse en iyi şef sizsiniz

‘Cemiyet Plus’ izleyicileri için mutfağa giren, makarna ve baby patates eşliğinde ‘Dana rosto’ yapan Mert Tutak’a samimi tavırları ve keyifli sohbetiyle çekimlere renk kattığı için teşekkür ediyoruz.

Doğal besinleri tercih ediyorum

Cemiyet Plus ekranlarında yayınlanan ‘Cemiyet Mutfakta’ programımızın bu ay konuğu cemiyet hayatının sevilen ismi Aylin Teymur’du… NOLTE Mutfak’ta ağırladığımız Aylin Teymur, kendi yorumunu kattığı Alman pastasını keyifli bir sohbet eşliğinde bizim için yaptı. Güler yüzlü sohbeti, samimiyeti ve kendi yorumunu katarak yaptığı lezzetli tarif için çok teşekkür ediyoruz.