Yükleniyor...

Özlem Güsar ile 2024 mücevher trendleri

25 Ocak 2024

Dünyanın en önemli saat ve mücevher etkinliklerinin daimi davetlisi, lüks marka danışmanı Özlem Güsar, 2024 yılının mücevher trendlerini anlattı.

Işıltı, mükemmel zanaat ve sanatı bir araya getiren; her detayıyla göz alıcı olan mücevherler 2024 yılında da elbette büyüleyici güzelliğini devam ettiriyor. Bu yıl mücevher dünyasındaki değişim ise dünyanın en tanınmış mücevher markalarının attığı adımlarla ve bilinçli tercihlerle oluyor.

 

2024 yılı, mücevher dünyasında bir dönüm noktası olarak kendini gösteriyor. Bu yıl, sürdürülebilirlik ve kişiselleştirme gibi modern değerlerin vintage zarafetiyle harmanlandığı, göz alıcı trendlerin öne çıktığı bir yıl olacak.

 

Doğadan ilham alan tasarımlardan, cesur ve dikkat çekici parçalara, renk ve kontrastın canlı dokunuşlarından, incilerin klasik güzelliğine kadar 2024 mücevher trendleri, her zevke hitap eden, zamansız ve aynı zamanda çağdaş bir çeşitlilik sunuyor. Bu eşsiz karışım, mücevher severlerin hem günlük hem de özel anlar için seçimlerinde yeni bir sayfa açıyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
GÜLŞAH SERT
Ekli Görseller